NExT RFID + NFC Chip Implant

4,000.00 

Čip NExT je „kombinace“ čipu pracujícího na frekvenci 125kHz a čipu pracujícího na frekvenci 13.56MHz. Jedná se o bezpečný sterilní implantát válcovitého tvaru o velikosti 2x14mm z bioskla. Je vhodný třeba k odemykání dveří nebo počítačů a spoustě dalších věcí. Více informací v popisu produktu…

Není skladem

Katalogové číslo: 12 Kategorie: Štítek:

Popis

VAROVÁNÍ: Přestože čipové implantáty DT řady x prošly při výrobě několika kontrolami kvality a byly podrobeny řadě testů, nebyly certifikovány žádnou vládní regulační agenturou pro implantaci nebo použití uvnitř lidského těla. Používání tohoto zařízení je výhradně na vaše vlastní riziko.

Implantace proběhne 18. 03. 2022 od 16:00 v Paralelní Polis  (prokážete se kódem který vám do jednoho týdne od zaplacení přijde na email, který uvedete v objednávce) zkušeným odborníkem ve vyhovujících podmínkách. Na konci února proběhne online meetup o všem důležitém, kde se budete moci na cokoliv doptat. Pokud vás o čipu zajímá něco víc, prohlédněte si následující odkazy: Kyborgismus Theme: Oplacení rukou a o „čipech“, Transhumanismus | RFID implantáty

Čip NExT je „kombinace“ čipu pracujícího na frekvenci 125kHz a čipu pracujícího na frekvenci 13.56MHz.

Čip je v kapsli z bioskla o velikosti 2x14mm.

Čip je kombinací dvou technologií NTAG216 13.56MHz ISO14443A NFC chip a T5577 125kHz RFID chip (preprogrammed EM41xx 40 bit ID).

Zařízení je bezpečné, chemicky netečné a stálé, testované v nárazu i tlaku a odolné magnetické rezonanci až do síly tří tesla.

Čip je dodáván sterilně přednabitý v implantační jehle a během implantace ho zkušený profesionál ve sterilním prostředí implantuje do vaší ruky.

Zařízení nepředstavuje žádné omezení ve sportu, či ve výkonu zaměstnání.

 

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.