Čipování

Vždy jste snili o tom být kyborgem, nebo jste si třeba jen chtěli odemykat dveře bez klíčů? Nechte si do ruky implantovat čip a buďte kyborg! Na naší čipovačce v Paralelní Polis 16. 09. 2022 od 16:00 si můžete nechat implantovat čip.

Vybrat si můžete z čipů: NExT, Walletmor a VivoKey Spark 2

Čip NExT je „kombinace“ čipu pracujícího na frekvenci 125kHz a čipu pracujícího na frekvenci 13.56MHz. Jedná se o bezpečný sterilní implantát válcovitého tvaru o velikosti 2x14mm z bioskla. Je vhodný třeba k odemykání dveří nebo počítačů a spoustě dalších věcí. Více informací v popisu produktu…

Čip Walletmor je první zcela bezpečný implantát na světě, který můžete používat k bezkontaktním platbám kdykoli a kdekoli. Zapomeňte na hotovost, karty a řešení SmartPay. Od nynějška můžete platit přímo rukou. Pořiďte si nyní platební implantát Walletmor a udělejte krok do budoucnosti.

Čip VivoKey Spark je produkt navržený a vyrobený společností VivoKey Technologies, která vyrábí jediné kryptobionické implantáty schopné provádět silné kryptografické funkce in vivo. Spark 2 je kompatibilní s normami ISO4443A a NFC typu 4 a je čitelný všemi čtecími zařízeními NFC, včetně všech chytrých telefonů podporujících NFC a čteček USB, které jsou schopny číst čipy ISO14443A. Spark je plug and play! Není třeba nic programovat a je kryptograficky zabezpečený. Spolupracuje s aplikací VivoKey, která umožňuje konfigurovat chování skenování a rozšiřovat možnosti.

Implantaci a čip je nutné zarezervovat co nejdříve, učinit tak můžete níže!